Svedectvá

 

 

 

Martina Fabok - Silbaš - Srbsko

Martina FabokKeď mala Martina 15 mesiacov, boli sme na pravidelnej kontrole v detskej poradni. Po ortopedickej prehliadke lekár skonštatoval, že Martina má rovné chodidlá a nerozvinutú achillovu šľachu, čoho následkom sú krivé nohy a deformácia chrbtice. Martina začala nosiť ortopedické topánky. Po 6-tich mesiacoch sme boli opäť na ortopedickej kontrole a lekár opäť skonštatoval, že nenastal žiadny pokrok. Znova musela nosiť ortopedické topánky. Na nasledujúcej kontrole jej zvýšil číslo ortopedických topánok, pretože stále nebolo žiadne zlepšenie. Pred ďalšou kontrolou sa pastor Miroslav modlil za Martinu a za jej chodidlá. Po modlitbe lekár na veľké prekvapenie skonštatoval, že Martina už viac nepotrebuje ortopedické topánky a že bola úplne uzdravená.

Sláva Ježišovi Gordana - Martinina mama


Magdalena Hace (narodená 1958) Chorvátsko

Od r.1983 som mala bolesti chrbtice. Lekár ma poslal na röntgen. Bola stanovená diagnóza - artróza chrbtice. Užívala som rôzne lieky, bola som na rôznych terapiách, ale bolo mi horšie a horšie. V roku 1990 mi chirurg-specialista našiel výrastok na chrbtici. Teraz po modlitbe som úplne uzdravená. Sláva Bohu.

Slava Gospodu

Elizabet - Dakovo (Chorvátsko)

Pred 4-mi rokmi som pocítila bolesť v oblasti brucha. Po lekárskom vyšetrení mi zistili kyselinu v žalúdku a lekár mi predpísal silné lieky. Bolesti boli menšie, ale stále tu boli. Kedykoľvek som zjedla niečo kyslejšie, znova som mala veľké bolesti. Vypustila som zo svojho jedálnička všetky kyslejšie jedlá. Pred dvomi mesiacmi som bola na bohoslužbe, kde slúžil kazateľ Miroslav a Boh sa manifestoval silným spôsobom. Počas modlitby som prijala uzdravenie môjho žalúdka. Boh počul našu modlitbu a úplne ma uzdravil. Odvtedy je všetko normálne, nemám žiadne bolesti a všetko je v poriadku.

Len Bohu patrí SLÁVA za všetko čo robí.

Ankica-Bijelovar (Chorvátsko)

Ankica

Veľa rokov som mala veľmi vysoký cholesterol. Po modlitbe brata Fica som zažila Boží dotyk. Nasledujúci tyždeň som išla k lekárovi na kontrolu, kde lekár potvrdil, že som úplne uzdravená.

Sláva Bohu!

Nikola Ilić – z Jagodine

Chcel by som sa opäť poďakovať Miroslavovi Ficovi . Je to super, že si prišiel do Kruševcu a kázal nám na mládežníckom stretnutí. Boli sme skutočne požehnaní skrze teba!

Sláva Pánovi!

V srdciach niektorých mladých sa odvtedy zapálil oheň, ktorý dovtedy nemali a túžia po tom, aby si ich Pán viac použil! Vytrvale sa modlia za to! Musím sa priznať, že sa aj vo mne zapálil oheň, ešte neviem celkom presne ako ďalej, ale cítim že mám väčšiu túžbu po Bohu. Chválim za to Pána!!!

Želám ti z celého srdca hojne požehnania od Pána nad vojskami.