Novinky

 

 

 

Slávnostné otvorenie cirkvi v Silbaši

Slávnostné otvorenie cirkvi v SilbašiPred dvoma rokmi sme kúpili budovu pre misijnú prácu na Balkáne a začínajúcu lokálnu cirkev v Silbaši. Konečne prišiel čas, keď ju môžeme slávnostne a oficiálne otvoriť a takpovediac posvätiť pre prácu a víziu, ktorú nám Boh dal pre Balkán.

Srdečne vás pozývame dňa 7. a 8. augusta 2009. Príďte spolu s nami oslavovať Ježiša za dielo, ktoré tu koná. Viac informácii na e-mailovej adrese: syloam@syloam.org

 

 

 

Detský kemp

Detský kempZ Božej milosti sme mohli aj tento rok zorganizovať detský kemp a to už po tretí raz za sebou. Každý rok bol jedinečný. Téma tohtoročného kempu bola “Cesta okolo sveta za 5 dní”. Cieľom bolo deťom predstaviť, že existuje niečo viac, než len miesto, kde sa nachádzajú. Predstaviť im rôzne kultúry, nechať im priestor na zábavu, ale hlavne cez to všetko im priniesť evanjelium. Pri štarte každé dieťa dostalo svoj cestovný pas, kde mali zhromaždiť pečiatky z každého kontinentu. Pri všetkých kontinentoch sme sa jedinečne snažili priniesť evanjelium.

AMERIKA – zem SLOBODY: Božie slovo dáva SLOBODU
AFRIKA – čierny kontinent: Boh nehľadí na osobu. Ježiš zomrel za všetkých.
ÁZIA – EVANJELIUM ma aj dnes moc: evanjelium moci a zázrakov, podzemné cirkvi, ale aj
prenasledovanie kvôli viere v Pána
AUSTRÁLIA – Hilsongs: učili sme deti spievať kresťanské piesne
EURÓPA – stále potrebuje evanjelium: viedli sme deti k prijatiu Krista

Kempu sa zúčastnilo okolo 50 detí. Pomáhali nám mládežníci cirkvi Kings Church z anglického mestečka Epsom, ktorý sa nachádza na predmestí Londýna.

Prekvapilo nás, že deti boli veľmi disciplinované a pozorné, načúvali príbehom a kázanému slovu.

VĎAKA BOHU za to !